Компютър Odin(Ryzen 5 3400, 8GB, 1TB, RTX2070 8GB GDDR6)
Назад 1989.00 лв. Коментирай цената В наличност Безплатна доставка! За поръчки: 0700 20 810 Направи запитване ›- AMD Ryzen 5 3400 4 Core (3.7Ghz up to 4.2GHz, 6MB Cache 65W)
- 8 GB 2400 MHz DDR4
- Без SSD Диск
- 1TB SATA 7200 оборота/м
- Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR6
- Производител: Plasico Computers
Видео
Характеристики на Компютър Odin(Ryzen 5 3400, 8GB, 1TB, RTX2070 8GB GDDR6)
Игри, които ще играете на Ultra настройки | FIFA 2018Rocket LeagueCounter-Strike: Global OffensiveLeague of LegendsOverwatchThe Witcher 3: Wild HuntGrand Theft Auto VFortnite |
Процесор | AMD Ryzen 5 3400 4 Core (3.7Ghz up to 4.2GHz, 6MB Cache 65W) |
RAM памет | 8 GB 2400 MHz DDR4 |
SSD Диск | |
Хард диск | |
Видео карта | Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 |
Операционна система | |
Антивирусна | |
Оптично устройство | Без оптично устройство |
Дънна Платка | |
Охлаждане | |
Термопаста | |
LED подсветка | |
Захранващ блок | |
Мрежова карта | Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s |
Безжична връзка | |
Комплектът включва | Компютър, гаранционна карта, диск с драйвери, захранващ кабел |
Геймърски пад | |
Геймърска мишка | |
Геймърска клавиатура | |
Монитор | |
Друго | |
Гаранция | 2 години |
Въпроси и отговори
За всички асемблирани компютри се издава подробна гаранционна карта с опис на всички компоненти включени в нея съотвено по серийни номера.
Гаранцията на компютъра е минимум 2 години, а на продукти, чиято гаранция е повече получавате по - голямата гаранция.
Машините Plasico се асемблират и издават без гаранционен стикер, за да може по всяко време да се почиства, да се монтира при необходимост компнент без да се губи гаранция.
Още една от причините, конфигурациите да нямат стикери е да може потребителя да се увери, че е получил, това което е закупил с описа от гаранционната карта.
Разполагаме със собствени сервизни центрове в София и Варна. При възникване на проблем, можете да донесете конфигурациите в някой от нашите центрове или да се възползвате от безплатната ни услуга "Collect and Return"
Collect and Return услугата важи за клиенти извън София и Варна, при която ние заявяваме куриер, вземаме продукта и ви го връщаме до адрес, като клиента не дължи разходи по транспорта.
Предлага се ъпгрейд, както на наши компютри, така и на конфигурации, които не са закупени от нас.
Всички наши конфигурации могат да изкупени от нас по всяко време.
Можем да променим абсолютно всичко по конфигурацията, стига технологиите да позволяват.
Да всички лаптопи, компютри, смартфони, както и всички лаптопи, компютри и монитори от секция втора ръка мога да бъдат закупени на изплащане.