• Вход или Регистрация или чрез
Plasico  ›  Мрежово оборудване  ›  Конектори  ›  Ubiquiti  ›  Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Арт.№: 190538 Сравни Добави в любими
56.00 лв. Коментирай цената
бр.
В наличност Доставка за 5.99лв! За поръчки: 0700 20 810 Направи запитване ›
Бърза поръчка без регистрация!
Резервирай и вземи от:
  • U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)
  • Производител: Ubiquiti
  • OEM код: UF-SM-1G-S
Рейтинг: 0.0/5 на базата на 0 оценки

Характеристики на Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

ОписаниеU Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)
Фейсбук коментари към Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)
Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)
обща цена: 56.00 лв. пестиш: 56 лв.
Намаленията започнаха