Слушалки HP Poly Blackwire 5220 Stereo, USB-C/A, 3.5mm, Черни | 8X231AA









- Предназначение: За бизнеса
- Дизайн: On-Ear / Headphones
- Свързване: С кабел
- Честотен диапазон: 20 Hz - 20 000 Hz
- Импеданс: 32 Ом
- Марка: HP
- Категория: Аксесоари, Слушалки
- OEM код: 8X231AA
Видео
Ревюта на Слушалки HP Poly Blackwire 5220 Stereo, USB-C/A, 3.5mm, Черни | 8X231AA
Blackwire 5220
Серията Blackwire 5200 пасва на вашия натоварен работен ден. Ергономично проектирани за дълготраен комфорт. А с лесната за използване свързаност можете да работите на различни устройства през целия ден.
Изключете неизбежните разсейвания на работното място с тези многофункционални слушалки – меки, подходящи възглавнички за уши, които осигуряват пасивно шумопотискане и прецизно настроен микрофон, който маскира близките разговори.
Ушите ви ще ви благодарят, особено след дълги конферентни разговори. Тези слушалки са създадени да ви бъдат удобни. Регулирайте ги, за да отговарят на начина ви на работа. Трябва да преместите местоположението? Слушалките се сгъват за лесно пренасяне в калъфа.



Комфорт и издръжливост
Изключително меките възглавнички за уши от изкуствена кожа, увити около мека като възглавница мемори пяна, осигуряват дълготраен комфорт. Леката омекотена метална лента за глава предлага издръжливост и удобно персонализирано прилягане.
Първокласно широколентово аудио за компютър с шумопотискащ микрофон и цифрова обработка на сигнала (DSP) за по-естествен гласов звук.
Използвайте интуитивните вградени контроли за отговаряне/прекратяване на повиквания, контрол на силата на звука и заглушаване, за да опростите управлението на повикванията. Удобно разположените светлинни индикатори осигуряват полезно, но ненатрапчиво за потребителя състояние на повикването, заглушаване и сила на звука.

Усъвършенствани технологии
Технологията SoundGuard Digital осигурява усъвършенствана аудио защита:
- Предпазва от акустичен шок чрез ограничаване на звуците до под 118 dBA;
- G616 защита против трепване, която ограничава нивото на шума до под 102 dB SPL и следователно е в съответствие с препоръката G616 на Австралийския форум за комуникационна индустрия (ACIF);
- Средната дневна експозиция на шум измерва и контролира звука, за да предотврати превишаване на 80 dBA или 85 dBA среднопретеглен дневен шум.
Технологията Dynamic EQ оптимизира качеството на вашия глас при разговори и автоматично се настройва, когато искате висококачествен звук за слушане на музика или за възпроизвеждане на мултимедия.

Опции за свързване
Насладете се на множество опции за свързване с вашите устройства. Blackwire 5220 разполага с USB-C кабел и допълнителен USB-A адаптер за свързване с компютър. Освен това може да използвате и 3.5 мм жак за мобилно свързване.

Още подобни слушалки за бизнеса
Характеристики на Слушалки HP Poly Blackwire 5220 Stereo, USB-C/A, 3.5mm, Черни | 8X231AA
Предназначение | За бизнеса |
Дизайн | On-Ear / Headphones |
Свързване | С кабел |
Честотен диапазон | 20 Hz - 20 000 Hz |
Импеданс | 32 Ом |
Интерфейс | 3.5 mm jackUSB-CUSB - C/A адаптер |
Чувствителност | 90 dB |
Микрофон | ДА |
Описание | Въртящи се на 90 градуса наушнициКонтрол за звука и микрофона върху кабелаDynamic EQ - автоматична настройка на звука за използване на глас или мултимедияЕргономичен дизайнРегулируем микрофонSoundGuard DIGITAL предпазва от нива на звука над 118dBAРегулируема лента за главатаСертификати: отговаря на изискванията за работа с водещите UC платформиШумопотискащ микрофонHi-fi стерео с пасивно намаляване на шумаКонтролер за управление на разговорите: приемане/игнориране/край/задържане, повторно набиране, заглушаване, сила на звука +/-Ъгъл на въртене на рамото на микрофона: 280° |
Дължина на кабела | 2.17 метра |
Цвят | Черен |
Гаранция | 2 години |